Pasniegs «RTU Studentu parlamenta Gada balvas»

15. janvāris, 2014

Piektdien, 31. janvārī, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments (RTU SP) atskatīsies uz aizvadīto 2013. gadu, godinot labākos dažādās nominācijās.

Tradicionālais pasākums «RTU SP Gada balva», kurā tiek izvērtēti gada labākie projekti, studentu pašpārvaldes, kā arī izraudzīti veiksmīgākie vēl citās nominācijās, norisinās ik gadu, taču šoreiz pasākums solās būt īpaši interesants, jo pirmoreiz tiks pasniegta balva «Gada mācībspēks».

Mācībspēku nominācijās labākie tiek noteikti, analizējot studentu anketēšanas rezultātus, savukārt studentu pašpārvalžu nominācijas ir izvērtētas, piesaistot īpašu žūriju piecu cilvēku sastāvā, kā arī tiek ņemti vērā visu RTU fakultāšu studentu pašpārvalžu un RTU SP valdes vērtējumi.

«Šis ir īpašs gads! Divi svarīgi notikumi pirmoreiz ir apvienoti vienā, lai radītu sinerģiju starp mācībspēkiem un studentu pašpārvalžu aktīvistu centieniem panākt augstāku studiju kvalitāti un rūpēties par interesantāku studentu dzīvi. Ir svarīgi pateikt paldies par paveikto un iedvesmoties jauniem darbiem. Būsim patiesi priecīgi satikt ikvienu 2013. gada atskata pasākumā,» aicina RTU SP prezidente Ilva Grigorjeva.

Labākos sveiks šādās «RTU SP Gada balva 2013» nominācijās:

• Gada pašpārvalde;
  • Gada ideja;
  • Gada PR ideja;
  • Gada FSP projekts;
  • Gada projekts;
  • Gada padomnieks;
  • Gada studentu interešu pārstāvis;
  • Gada studentu draugs RTU administrācijā;
  • Gada plakāts;
  • Gada debitants;
  • Gada valdes loceklis;
  • Gada vecbiedrs;
  • Gada labdaris;
  • Gada Sabiedrotais;
  • Gada iedvesmojošākais mācībspēks (katrā RTU fakultātē);
  • Gada aktīvākais mācībspēks (katrā RTU fakultātē);
  • Gada mācībspēks (katrā RTU fakultātē).

Ikviens aicināts ierasties uz šo svinīgo 2013. gada atskata pasākumu plkst. 18 (ieeja no plkst. 17.30) RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē Rīgā, Āzenes ielā 18.

RTU Studentu parlaments

15. janvāris, 2014 plkst. 13:33