Pasniegtas DAAD stipendijas RTU studentiem

19. maijs, 2009

Skatīt galeriju

28.05.2009.

28. maijā Latvijas Universitātes Mazajā aulā Vācijas Akadēmiskā dienesta (DAAD – Deutscher Akademischer Austausch Dienst) stipendiju sertifikātus studentiem pasniedza Vācijas Federatīvās Republikas vēstnieks Latvijā Detlefs Veigels (Detlef Weigel). DAAD stipendiātu vidū ir arī četri Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti.

Stipendijas studijām maģistrantūrā Vācijā ir piešķirtas RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studentiem Armandam Šenfeldam un Edgaram Ivanovam. Savukārt RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes doktorante Māra Liepa-Zemeša ir ieguvusi stipendiju divu mēnešu pētniecības darbam Vācijā, bet Inženierekonomikas un vadības fakultātes 2. kursa studente Anastasija Jatsenko – dalībai vasaras kursos.

Stipendiju sertifikātu svinīgajā pasniegšanā piedalījās arī Viduseiropas un Austrumeiropas/NVS grupas vadītājs no DAAD centrāles Bonnā Gregors Berghorns (Gregor Berghorn).

RTU Informācijas centrs

19. maijs, 2009 plkst. 13:03