Pēdējā diena, lai reģistrētos studijām RTU

29. jūlijs, 2009

Šodien, 7. augustā, ir pēdējā diena, lai RTU reģistrētos konkursam uz pamatstudiju vietām par valsts budžeta līdzekļiem. Lai reģistrē†os, jāierodas RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, Lielajā aulā, no plkst. 10 līdz 17. Tikai tie reflektanti, kas reģistrēsies, piedalīsies konkursā uz budžeta vietām.

29.07.2009.

RTU Uzņemšanas komisija atgādina – reģistrēšanās ir vissvarīgākāiestāšanās procedūra pēc dokumentu iesniegšanas, jo tikai tiereflektanti, kas ir reģistrējušies, piedalās konkursā uz budžetavietām. Ja reflektants norādītajā termiņā nav reģistrējies (arī tad, jadokumenti ir iesniegti) viņš uz budžeta vietu pretendēt nevar.

Reģistrēšanās jāveic pie tās fakultāteskomisijas, kuras programma pieteikumā ierakstīta kā pirmā prioritātesprogramma.

Reģistrēšanās gaitā tiek veidoti konkursa saraksti, kuros  situācijamainās, jo ne visi reflektanti, kas sākotnēji ir pieteikušies, atnākreģistrēties konkursam.

Reģistrēšanās gaitu reflektants varēs vērot RTU portālā (ortus.rtu.lv), izmantojot piešķirto paroli.

Ja reflektants savā pieteikumā ir norādījis vairākas studijuprogrammas, reģistrēšanās gaitā viņš sākumā konkurēs par budžeta vietutajā programmā, kura norādīta kā augstākā prioritāte. Ja izrādīsies, kareflektants pirmās prioritātes programmā budžeta vietu tomēr nevariegūt, reflektants turpinās konkurēt par vietu pārējās norādītajāsprogrammās to prioritāšu secībā.

Kad reģistrēšanās studijām RTU noslēdzas, tiek izveidoti galīgiekonkursa saraksti un notiek reflektantu ieskaitīšana pamatstudijām parvalsts budžeta līdzekļiem RTU. Uzņemšanas rezultāti valsts budžetafinansētajās studiju vietās būs zināmi 12. augustā – ar saviemrezultātiem katrs reflektants varēs iepazīties portālā ORTUS.

Ja reflektantam nebūs veicies un nebūs izdevies iekļūt budžeta vietānevienā no izvēlētajām studiju programmām, no 13. līdz 18. augustamKaļķu ielā 1, 121. kabinetā, notiks pieteikumu pieņemšana studijām parmaksu.

RTU Informācijas centrs

29. jūlijs, 2009 plkst. 18:27