Piecas RTU studentu komandas piedalīsies «Stipro skrējienā»

17. aprīlis, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) piecas studentu komandas piedalīsies 4. maijā, Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā, kinopilsētā «Cinevilla» notiekošajā «Stipro skrējienā», kurš šogad notiks jau sesto reizi.

Šogad «Stipro skrējiena» trasē būs lielas pārmaiņas. Tiks palielināta starta zona un skrējiens norisināsies pavisam citā virzienā nekā tas notika pagājušajā gadā. Lielākā daļa šķēršļu tiks rekonstruēti, kā arī izveidoti vairāk nekā 10 jaunu. Šogad trasē tiks nodrošināti arī dzirdināšanas punkti.

Kā katru gadu tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji vīriešu, sieviešu un komandu ieskaitēs. Speciālbalvas būs paredzētas arī vairākās nominācijās – par labāko tērpu, frizūru un vispieticīgāko apģērbu. Komandu ieskaites grupās par košumu, «lidošanu» un izpalīdzību. Ikviens, kurš sekmīgi būs veicis trasi, saņems piemiņas suvenīru par piedalīšanos «Stipro skrējienā».

Vairāk informācijas pieejama pasākuma mājaslapā.

Video skatīt šeit

Aprīlī un maijā biedrības «Par stipru Latviju!» sociālo tīklu profilos norisinās dažādi konkursi, kuros ir iespēja laimēt vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

RTU komandu sastāvi:
1. Kristaps Blumfelds, Kalvis Ābeļkalns, Mārtiņš Beiša un Ilze Buža (visi BF);
2. Artūrs Ketlers, Henrijs Līvmanis (abi DITF), Ilze Bērziņa un Edis Loksts (BF);
3. Emīls Garančs, Madara Šadrina (abi APF), Emīls Īvāns (IEVF) un Pēteris Putniņš;
4. Jānis Lūsis, Jēkabs Kalniņš, Viktorija Stirāne (visi BF) un Kaspars Spridzāns (IEVF)
5. Zanda Krišāne (BF), Gerrit Klisch, Julian Lenkereit un Stefan Behrens (visi «Erasmus» mobilitātes studenti).

RTU Informācijas centrs

17. aprīlis, 2014 plkst. 22:12