Piedalies PRACE programmā un pavadi vasaru kādā no Eiropas HPC centriem

14. februāris, 2013

Summer of HPC ir programma, kas piedāvā iespēju bakalaura un maģistra studiju programmu studentiem pavadīt divus vasaras mēnešus – no 2. jūlija līdz 30. augustam – kādā no Eiropas HPC centriem, PRACE sadarbības valstī. 20 studenti no Eiropas valstīm tiks izvēlēti piedalīties Summer of HPC. Studenti strādās pie projektiem, kas saistīti ar PRACE tehnisko vai rūpniecisko darbu, veidojot vizualizācijas vai video no iegūtajiem rezultātiem.

Pirmo Summer of HPC mācību nedēļudalībnieki pavadīs Edinburgā. Lidojuma biļetes, izmitināšana un stipendijas tiks nodrošinātas visiem dalībniekiem.

Viss, kas nepieciešams no studentiem, ir entuziasms un intereses par skaitļošanu. Labākajiem dalībniekiem tiks pasniegtas balvas.

Piedalīties Summer of HPC var ikviens students. Iepriekšējā pieredze HPC jomā nav nepieciešama. Nepieciešams zināšanas programmēšanā, bet vissvarīgākais ir vēlme mācīties un dalīties ar zināšanām HPC jomā. Vēlama interese blogošanā, video blogošanā vai sociālo mediju jomā.

Lai pieteiktos, ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa, jāizpilda programmēšanas koda tests un jāiesūta CV.

Dažus dalībniekus var intervēt, izmantojot Skype.

Pieteikšanās līdz 17. februārim.

Lai aizpildītu pieteikuma veidlapu, izlasiet informāciju un priekšnosacījumus par piedāvātajiem projektiem.

PRACE SoHPC Application Form PRACE SoHPC Application Form 127.50 Kb

Programmēšanas koda tests

Tests ir programmēšanas uzdevums, kas jāveic C, C + +, Fortran vai Java programmēšanas valodā.

Lūdzu, izlasiet instrukciju, un uzdevumu iesniedziet plain text formātā.

Pieteikuma veidlapa, programmēšanas uzdevums un CV jāiesniedz ŠEIT.

IT departaments

14. februāris, 2013 plkst. 15:04