Pieteikumu konkurss «Erasmus Mundus» programmā

1. februāris, 2011

Eiropas Komisija izsludina pieteikumu konkursu «Erasmus Mundus» programmā un aicina augstākās izglītības iestādes iesniegt pieteikumus, lai izstrādātu partnerības, kopīgās programmas, partnerības un popularizētu Eiropas augstāko izglītību.

«Erasmus Mundus» ir Eiropas Komisijas izveidota augstākās izglītības programma, kas, sadarbojoties ar trešajām valstīm, veicina trešo valstu augstākās izglītības ilgtspējīgu attīstību. «Erasmus Mundus» popularizē Eiropas augstāko izglītību, uzlabo un veicina studentu karjeras iespējas un veido starpkultūru izpratni.

Pieteikumu iesniegšana:
Dokumentu veidlapas ir publicētas Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūras (Education, Audiovisual and Culture Executive Agency, EACEA) mājaslapā.

Pieteikumu iesniegšanas termiņi:
Pieteikuma forma kopīgajām programmām (1A pasākums un 1B pasākums) jāiesniedz tiešsaistē līdz 2011. gada 29. aprīļa plkst. 12 pēc Briseles laika (Centrālā Eiropas laika).
EACEA pieņems tikai noteiktajā termiņā iesniegtos pieteikumus, kas atbilst attiecīgajā veidlapā noteiktajām prasībām. Papīra formātā, pa faksu vai e-pastu iesūtītos pieteikumus aģentūra neizskatīs.
Pieteikuma formas partnerībām (2. pasākums) un Eiropas augstākās izglītības popularizēšanai (3. pasākums) jāiesniedz līdz 2011. gada 29. aprīlim (pasta zīmogs), nosūtot uz adresi:
Education, Audiovisual and Culture Executive Agency
Call for proposals EACEA/41/10 – Action 3
Attn Mr Joachim Fronia
BOUR 02/29
Avenue du Bourget 1
1041 Bruxelles/Brussel BELGIQUE/BELGIË

Papildu informācija:
EACEA mājaslapā vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā sadaļā «Erasmus Mundus».

VIAA aicina augstskolas pieteikties dalībai informatīvajā seminārā par augstākās izglītības programmu «Erasmus Mundus». Tas notiks šī gada 25. februārī Valsts administrācijas skolā, Rīgā. Seminārā plānota Eiropas Komisijas Audiovizuālās, kultūras un izglītības aģentūras pārstāves prezentācija par «Erasmus Mundus» programmu, 2011. gada konkursa nosacījumiem, aktualitātēm, kā arī  veiksmīga «Erasmus Mundus» projekta sagatavošanu. Seminārā ar savu pieredzi dalīsies «Erasmus Mundus» programmas eksperts no Vācijas un vairāku Latvijas augstākās izglītības iestāžu pārstāvji.

Lai pieteiktos, lūdzam līdz 18.02.2011 reģistrēt savu dalību online pieteikšanās formā.

Papildu informācija:
Antra Meņģele,