Pirmā kursa sporta diena «Ronīšos»

19. septembris, 2011

Šā gada 17. septembrī notika 1. kursa sporta diena «Ronīšos». Tajā bija aicināti piedalīties visi RTU studenti, lai jautrā un studentiskā garā noskaidrotu labākos RTU sportistus. Studentus iedrošināt sportot bija ieradies RTU rektors Leonīds Ribickis, kurš atklāšanas runā novēlēja visiem dalībniekiem sportisko veiksmi un izturību visas dienas garumā.

Sporta dienā piedalījās ap 180 studentu, sacenšoties savā starpā septiņos sporta veidos:

• galda tenisā;
  • šautriņu mešanā;
  • šahā;
  • strītbolā;
  • volejbolā;
  • futbolā;
  • tautas bumbā meitenēm.

Patīkamajos laika apstākļos un sportiskajā gaisotnē visas dienas garumā tika noskaidroti paši veiksmīgākie un izturīgākie sportisti.

2011. gada 17. septembrī godalgotie sportisti:

Galda teniss:
3. vieta – Dmitrijs Tirzna ETF
2. vieta – Edgars Šarfs BF
1. vieta – Mārtiņš Juškāns EEF

Šautriņu mešana:
3. vieta – Sarmīte Ančeva IEVF
2. vieta – Uldis Garančs EEF
1. vieta – Jurģis Ozols ETF

Šahs:
3. vieta – Kristiāns Engels EEF
2. vieta – Rihards Kivistiks EEF
1. vieta – Kristaps Kalniņš BF

Stīrtbols:
3. vieta – «Mazais Litriņš» (Einārs Belovs, Matīss Priedols, Kārlis Lediņš, Pēteris Skralis, Toms Priedols)
2. vieta – «Smaļķa reformu partija» (Māris Smaļķis, Maksims Jekimovs, Linards Larionovs)
1. vieta – «Nešporam neviens neraksta» (Artūrs Lielpēteris, Jānis Smilga, Matīss Strautiņš)

Volejbols:
3. vieta – «Dimidrol» (Gatis Locāns, Dmitrijs Petrenko, Arnis Trafimovičs, Gunta Dručka, Līga Pozņaka, Raivis Driķis)
2. vieta – «Ēefaki» (Jānis Vilcāns, Toms Strazdiņš, Oskars Buivids, Aigars Alvaters, Kristīne Dobrāja, Gunda Čiževska, Baiba Cine)
1. vieta – «Latgale» (Sarmīte Ančeva, Viktorija Puišo, Andrejs Romjancevs, Reinis Skutelis, Kaspars Zīle, Eduards Timofejevs)

Futbols:
3. vieta – «5 x 0,7» (Sergejs Timofejevs, Matīss Saliņš, Dainis Klaģis, Aleksandrs Magitnijs, Andrejs Mosteņica, Nikita Martovs)
2. vieta – «EEF» (Aleksandrs Norovs, Andrejs Kravčuks, Konstantīns Hotorovs, Dmitrijs Blašiks, Rinats Tukajevs)
1. vieta – «Pupsiki» (Pāvels Semjonovs, Uldis Garančs, Mikus Ķemzāns, Oskars Ozers, Raitis Sideks)

Tautas bumba meitenēm:
3. vieta – «Ēefaki» (Gunda Čiževska, Sendija Čiževska, Kristīne Dobrāja, Baiba Cine, Zane Šmitenberga)
2. vieta – «Meičas» ( Zane Kaļva, Zane Mičule, Sintija Zeiliša, Jeļena Bļinovce, Marika Andžāne)
1. vieta – «Banāni» (Lelde, Lāsma, Lelde, Katrīna, Meldra)

Studentu parlaments un RTU Sporta klubs pateicas visiem dalībniekiem par veiksmīgi pavadīto dienu un cer nākošajās sporta dienās redzēt vēl vairāk gribētāju sportot un aktīvi atpūsties!

19. septembris, 2011 plkst. 11:13