Preses apskats (02.05.–08.05.2011.)

9. maijs, 2011

TVnet.lv, 07/05/2011 Santa Kvaste – Žakete, kas ražo elektrību Intervija ar RTU asociēto profesoru, fizikas doktoru Juri Blūmu. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Dienas Bizness, 06/05/2011 lpp.: 14 Signe Knipše – RTU sper vēl vienu soli starptautiskā virzienā
RTU, Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes un Veimāras BAUHAUS universitātes rektori parakstījuši sadarbības memorandu par principiāli jaunas starptautiskas maģistrantūras studiju programmas izveidi.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Dienas Bizness, 06/05/2011 lpp.: 15 Signe Knipše – Speciālistus gatavos kopīgi RTU un AS «VEF Radiotehnika RRR» noslēdz vienošanos par sadarbību inženiertehnisko speciālistu sagatavošanā, studentu prakses vietu nodrošināšanā, kā arī zināšanu un tehnoloģiju pārnesē.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Latvijas Avīze, 06/05/2011 lpp.: 5 Ilze Kuzmina – Kam lemt par augstskolu budžetu
Studenti nevēlas zaudēt balsi finansiālu lēmumu pieņemšanā.

Birža, 06/05/2011 lpp.: 3 – Ziņa
Drīzumā durvis vērs RTU Cēsu filiāle.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Lietišķā Diena, 05/05/2011 lpp.: 34 – Veido profesionālās literatūras bibliotēku
Intervija ar RTU RBS MBA programmu vadītāju Ingu Bratēnu.

Ir.lv, 05/05/2011 – Atliek lēmumu par augstskolu senāta funkciju samazināšanu
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

TVnet.lv, 05/05/2011 TVNET/Tautas balss – Izgudrots trakais rotors – agregāts atpūtai
Trakais rotors – tas ir kāds savdabīgs agregāts, kas desmitiem Latvijas cilvēku jau sniedzis grūti aizmirstamas sajūtas.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Auto Bild Latvija, 03/05/2011 lpp.: 26–27 Vilnis Kozlovskis – Degvielas taupīšanas šamanisms
RTU Auto transporta institūta docentu doktoru Vitoldu Šnepu.

TVnet.lv, 03/05/2011 LETA – Šodien Rīgas pilī pasniegs valsts apbalvojumus
Par nopelniem izglītības darbā, būtisku ieguldījumu Rīgas Tehniskās universitātes kā nacionālās inženierzinātņu universitātes attīstībā un Latvijas vārda popularizēšanu matemātikas pasaulē ārvalstīs Atzinības krustu saņems Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Varbūtību teorijas un matemātiskās statistikas katedras profesors, Vides modelēšanas centra vadošais pētnieks, habilitētais matemātikas doktors Jevgeņijs Carkovs.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Auseklis, 03/05/2011 lpp.: 2 Gunita Ozoliņa – Students pārsteidz vilzēniešus ar neparastu izstādi
RTU studenta Kārļa Zālīša pēc fotogrāfijām zīmēto portretu izstāde.

Dienas Bizness, 02/05/2011 lpp.: 13 L. Vaivare – Būs RTU pārstāvniecība

9. maijs, 2011 plkst. 12:36