Publiskā lekcija «Par superdatoru tehnoloģiju lomu mūsdienu zinātnē»

16. maijs, 2012

RTU aicina apmeklēt Sanktpēterburgas Valsts Politehniskās Universitātes Lietišķās matemātikas un mehānikas, fizikas un mehānikas fakultātes superdatoru laboratorijas vadītāja, profesora Jurija Boldireva publisko lekciju.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina apmeklēt Sanktpēterburgas Valsts Politehniskās Universitātes Lietišķās matemātikas un mehānikas, fizikas un mehānikas fakultātes superdatoru laboratorijas vadītāja, profesora Jurija Boldireva publisko lekciju «Par superdatoru tehnoloģijulomu mūsdienu zinātnē» ceturtdien, 17. maijā, plkst.16.00, Rīgā, Kaļķu ielā 1 – 301.auditorijā.

Atnāciet un uzziniet vairāk par HPC risinājumiem un attīstību.

Uz lekciju aicināti visi interesenti. Ieeja lekcijā – bez maksas. Lekcija notiks krievu valodā, un pēc tās būs iespēja uzdot jautājumus profesoram Jurijam Boldirevam.

RTU IT departaments

16. maijs, 2012 plkst. 16:43