RTU absolvente: cilvēks ar tehnisko izglītību vienmēr spēs konkurēt

11. februāris, 2010

«Esmu pārliecināta, ka cilvēks ar tehnisko izglītību vienmēr spēs konkurēt gan Latvijas, gan pasaules kontekstā. Esmu bijusi īstajā vietā un īstajā laikā ar apjomīgu zinību bagāžu, ko man devusi RTU,» atzīst RTU absolvente un veiksmīgs karjeras cilvēks Linda Bušmane.

11.02.2010.

Linda ir VSIA «Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs» Vides un zemes dzīļu nodaļas Ūdens daļas vadītāja.

«Atšķirībā no daudziem citiem, kuri studiju gados izvēlējās strādātbāros un kafejnīcās, es strādāju RTU Ķīmijas fakultātē par laboranti.Protams, ka alga, ko tolaik tur saņēmu, bija daudz mazāka, nekā tā, kosaņēma mani kursa biedri krogos, taču ieguvums, nenoliedzami, lielāks.Es nenožēloju, ka jau toreiz sāku strādāt savā nozarē, jo tas mani irnovedis tur, kur esmu šobrīd. Var jau būt – ja toreiz būtu izvēlējusieskādu citu darbavietu, nesaistītu ar manu profesiju, tad šobrīd nemaznebūtu šeit. Piemēram, man bija ļoti feins kursabiedrs, kurš studijugados sāka strādāt par kurjeru un dara to vēl joprojām.»

Linda ir absolvējusi RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāti,iegūstot vides zinātnes bakalaura grādu (2003–2006) un RTU Būvniecībasfakultāti, iegūstot siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju inženierzinātņumaģistra grādu (2006–2008).

11. februāris, 2010 plkst. 14:27