RTU aicina studentus pieteikties dalībai mācību programmā «Bus Baltica»

14. jūnijs

Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centrs (RTU ZIC) aicina visu līmeņu studentus pieteikties dalībai visaptverošā mācību programmā «Bus Baltica», kas norisināsies no 6. līdz 12. septembrim.

Programmas mērķis ir veicināt ilgtspējīgus pilsētu mobilitātes risinājumus visā Baltijas reģionā. «Bus Baltica» ir pilnībā apmaksāta nedēļu ilga mācību programma, kas tiks īstenota dalībniekiem dodoties izglītojošā un aizraujošā braucienā cauri trīs Baltijas reģiona pilsētām: Tartu, Rīgu un Kauņu. Pieteikties programmai iespējams līdz 19. jūnijam plkst. 23.59.

Pieteikties.

Programmā aicināti piedalīties visu līmeņu studenti no RIS valstīm neatkarīgi no studiju virziena, bet jo īpaši tie, kuriem ir zināšanas transporta, mobilitātes, elektronikas, uzņēmējdarbības jomā vai kuriem ir interese par droniem, robotiku, sensoriem, mākslīgo intelektu un digitālajām tehnoloģijām.

Lai attīstu studentu potenciālu un palīdzētu tiem kļūt par līderiem ilgtspējīgas mobilitātes jomā, programmas dalībniekiem nedēļu ilgā brauciena laikā būs iespēja apmeklēt mobilitātes sektora uzņēmumus, piedalīties interaktīvos treniņos un apmācībās ar fokusu uz inovācijām, uzņēmējdarbību un mobilitāti. Tāpat studentiem būs iespēja meklēt risinājumus reāliem mobilitātes izaicinājumiem sadarbībā ar nozares uzņēmumiem un dažādu citu jomu profesionāļiem, noslēgumā prezentējot izstrādātos risinājumus. Papildus tam studenti varēs veidot kontaktus ar citiem līdzīgi domājošiem studentiem no Baltijas un sadarboties ar zinošiem profesionāļiem no Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas «EIT Urban Mobility».

Mācību programma ir 1000 eiro vērta, un šī ir unikāla iespēja RTU studentiem tajā piedalīties bez maksas. Dalībnieku skaits programmā ir ierobežots. No RTU programmā tiks uzņemti 20 dalībnieki. Studentiem tiek garantēta vieta programmā pēc reģistrēšanās un līguma parakstīšanas.

Vairāk informācijas.

Projektu īsteno izglītības tehnoloģiju uzņēmums «Kimitisik», RTU Zinātnes un inovāciju centrs, Kauņas Tehnoloģiju universitāte un Tartu Universitāte ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas «EIT Urban Mobility» finansiālu atbalstu.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar «Bus Baltica» projekta koordinatori Patrīciju Prinduli, rakstot e-pastu

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

14. jūnijs plkst. 16:09