RTU aicina tradicionālo deju cienītājus apmeklēt «3x3 danču vakaru»

23. septembris, 2015

Rīgas Tehniskā universitātes Kultūras centrs (RTU) aicina dejotgribētājus uz pirmo jaunā studiju gada «3x3» danču vakaru. Tajā mūziķu Ilgas Reiznieces, Andra Davidona, Kaspara Indrēvica pavadībā tiks dejotas latviešu un kaimiņtautu tradicionālās tautas dejas.

Danču vakars notiks otrdien, 29. septembrī, plkst. 20 RTU centrālās ēkas Lielajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1. Jaunā studiju gada rudens semestri atklās danču vakars, kas būs veltīts Miķeļdienai.

«Danču vakaros tiek dejotas tādas latviešu un citu tautu dejas, kuras vienkāršā tauta dejoja 19. gadsimtā un 20. gadsimta sākumā. Tā ir kā senā zaļumballe, kurā ikviens var piedalīties, tikai pārcelta mūsdienu vidē. Tā ir iespēja apgūt jaunus deju soļus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, pietuvoties senču kultūras mantojumam un tādā veidā bagātināties un kļūt laimīgākiem,» stāsta «3x3 danču kluba» dalībniece Ieva Pīgozne.

Danču vakari rudens semestrī notiks katra mēneša pēdējā otrdienā, savukārt  gada noslēguma danči notiks 22.decembrī – Ziemas saulgriežos. Ieejas maksa skolēniem 2 EUR, studentiem, uzrādot studentu apliecību, 3 EUR, pieaugušajiem 5 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas.

23. septembris, 2015 plkst. 16:52