RTU aicina tradicionālo deju cienītājus apmeklēt «3x3» danču vakaru

24. marts, 2016

Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) Kultūras centrs aicina dejotgribētājus uz «3x3» danču vakaru «Liela diena». Tajā mūziķu Ilgas Reiznieces, Andra Davidona, Kaspara Indrēvica pavadībā tiks dejotas latviešu un kaimiņtautu tradicionālās tautas dejas.

Danču vakars notiks otrdien, 29. martā, plkst. 20.15 RTU centrālās ēkas Lielajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1 un tas būs veltīts Lieldienu tematikai.

«Danču vakaros tiek dejotas tādas latviešu un citu tautu dejas, kuras vienkāršā tauta dejoja 19. gs. un 20. gs. sākumā. Tā ir kā senā zaļumballe, kurā ikviens var piedalīties, tikai pārcelta mūsdienu vidē. Tā ir iespēja apgūt jaunus deju soļus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, pietuvoties senču kultūras mantojumam un tādā veidā bagātināties un kļūt laimīgākiem,» stāsta «3x3 danču kluba» dalībniece Ieva Pīgozne.

Ieejas maksa skolēniem 2 EUR, studentiem, uzrādot studentu apliecību, 3 EUR, pieaugušajiem 5 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas.

24. marts, 2016 plkst. 10:26