RTU aicina uz Indijas profesora lekciju «Dynamics of Underactuated Legged Robot Locomotion»

14. aprīlis, 2014

Trešdien, 16. aprīlī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, Kaļķu ielā 1, 219. telpā, notiks Velores Tehnoloģiju institūta (Vellore Institute of Technology (VIT)) Indijā profesora Poolan Vivekananda Shanmuganathan lekcija «Dynamics of Underactuated Legged Robot Locomotion».

Pieteikšanās lekcijai.

Vairāk informācijas par lekciju un Poolan Vivekananda Shanmuganathan.

Atgādinām, ka šā gada janvārī RTU un VIT noslēdza sadarbības līgumu, kas paredz kopīgu pētniecības un izglītības projektu īstenošanu un dotāciju piesaisti, zinātnisko materiālu un citas informācijas apmaiņu, studentu un mācībspēku mobilitāti un stipendiju nodrošināšanu.

Abas puses ir sadarbojušās jau iepriekš saistībā ar RTU Ārzemju studentu departamenta un VIT kopīgi realizēto projektu «Interweave» programmā Erasmus Mundus.

RTU Informācijas centrs

14. aprīlis, 2014 plkst. 14:28