RTU ar koncertu «Rūtoj…» svinēs Latvijas 98. dzimšanas dienu

9. novembris, 2016

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) piektdien, 11. novembrī, plkst. 16 RTU Lielajā zālē, Kaļķu ielā 1, ar RTU rektora akadēmiķa Leonīda Ribicka svētku uzrunu un a cappella grupas «Latvian Voices» koncertu «Rūtoj…» ieskandinās Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienu.

«Latvian Voices» koncertprogramma «Rūtoj...» aptver plašu mūzikas žanru spektru un vokālās tehnikas dažādību. Tā sastāv no harmoniski krāsainiem, ritmiski un melodiski daudzslāņainiem tautasdziesmu aranžējumiem, kā arī oriģināldziesmām ar latviešu dainu vārdiem. Līdzās klasiskai tautas mūzikai, koncertprogrammā «Rūtoj...» skan gan angļu un spāņu renesanses, vācu baroka, krievu un skandināvu romantisma, gan arī latviešu 21. gadsimta mūzika, kā arī pasaules populārās mūzikas pārlikumi sešām sieviešu balsīm a cappellakora dziedājumā bez instrumentālā pavadījuma. Papildus krāšņajai mūzikas ainai «Latvian Voices» izmanto horeogrāfijas un telpas akustikas saspēli, koncertprogrammai piešķirot dinamiku.

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

9. novembris, 2016 plkst. 8:58