RTU dambretisti izcīna sudraba godalgu Latvijas čempionātā

3. decembris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) dambretisti ieguvuši 2. vietu Latvijas Dambretes savienības rīkotajā Latvijas komandu čempionātā 100 lauciņu dambretē.

Komandas kapteinis Vsevolods Teterins cīņu par čempionāta godalgām raksturoja kā aizraujošu un grūtu, jo piecas no astoņām komandām, kas piedalījās čempionātā, uzrādīja ļoti līdzīgus rezultātus.

«RTU/Līvāni» apvienotajā dambretes komandā spēlēja Vsevolods Teterins, Gunārs Zālītis, Laimonis Zālītis un vienības sastāva debitants jaunais dambretists un RTU students Ilmārs Štolcers.

Gan «RTU/Līvāni», gan pārējās divas godalgotās komandas ir ieguvušas tiesības startēt Baltijas klubu čempionātā, kas 2016. gada augustā notiks Rīgā.

Latvijas komandu čempionātā 100 lauciņu dambretē individuālie un komandu rezultāti.

RTU Komunikācijas nodaļa

3. decembris, 2015 plkst. 13:27