RTU divus gadus pēc kārtas uzvar Latvijas Universiādē peldēšanā

16. decembris, 2016
RTU jau otro gadu pēc kārtas triumfējusi Latvijas XXVII Universiādē peldēšanā – gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Foto – Latvijas Augstskolu sporta savienība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) peldēšanas komanda jau otro gadu pēc kārtas triumfējusi Latvijas XXVII Universiādē peldēšanā, kopvērtējumā uzvarot gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Sacensības notika divu dienu garumā – 16. un 17. decembrī – Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sporta centra peldbaseinā.

Kopvērtējumā sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja RTU sieviešu peldēšanas komanda, aiz sevis otrajā vietā atstājot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komandu, savukārt trešajā vietā – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komandu.

Kopvērtējumā vīriešu konkurencē uz goda pjedestāla kopā ar RTU peldētājiem kāpa arī LSPA un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) komandas.

Latvijas XXVII Universiāde peldēšanā norisinājās 10 individuālajās disciplīnās un kombinētajā stafetē. Šogad peldēšanas sacensībās piedalījās studenti no septiņām Latvijas augstskolām: RTU, LSPA, RSU, LLU, LU, Daugavpils universitātes un Rīgas Ekonomikas augstskolas.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

16. decembris, 2016 plkst. 16:22