RTU estētiskās vingrošanas izlasei trešā vieta Universiādē

20. aprīlis, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) izlases komanda ieguvusi trešo vietu XXI Latvijas Universiādes sacensībās estētiskajā vingrošanā. Sacensības notika 16. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sporta bāzē. Sacensības tiesāja galvenā tiesnese Maruta Hoferte.

«RTU izlases komanda ar jaunu un sarežģītu programmu nostartēja ļoti labi gan tehniski, gan izteiksmīgi. Ar šo programmu mēs izcīnījām 1. vietu Latvijas estētiskās vingrošanas asociācijas čempionātā 6. martā un 10. vietu Pasaules kausa izcīņas sacensībās 1.–2. aprīlī Somijā, bet Latvijas Universiādes sacensībās ierindojamies 3. vietā. Maijā notiks Latvijas čempionāts un tad būs zināms, kādas komandas pārstāvēs savus klubus un Latviju Pasaules čempionātā, kas notiks Tartu 10.–12. jūnijā,» stāsta komandas trenere Gaļina Poļakova.

Sacensībās pirmo vietu ieguva LSPA komanda, 2. vietā ierindojās RSU, 3. vietā – RTU, bet 4. – Daugavpils Universitāte.

Sacīkstēs ar savu kompozīciju uzstājās arī RTU komanda «Saulstariņi», kas RTU čempionātā ieguva 2. vietu.

RTU Informācijas centrs

20. aprīlis, 2011 plkst. 12:09