«RTU FC» kļūst par Rīgas čempioniem futbolā

18. septembris, 2013

Ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) futbola komandas «RTU FC» uzvaru noslēdzies Rīgas futbola čempionāts, kura pēdējā sacensību kārtā RTU futbolisti pārliecinoši ar 11:0 uzvarēja DSVK «Traktors» komandu.

Pirms pēdējās kārtas «RTU FC» pārsvars pār otrajā vietā esošajiem «Rita/Lerona» futbolistiem bija tikai viens punkts, līdz ar to mačā pret DSVK «Traktors» komandu bija vajadzīga tikai uzvara, lai nodrošinātu uzvaru čempionātā. RTU futbolisti neatstāja nekādu cerību saviem pretiniekiem, uzvarot ar rezultātu 11:0.

Mačarezultatīvākais spēlētājs bija RTU futbolists Mihaels Cigankovs, gūstotčetrus vārtus, izdarot tikpat rezultatīvas piespēles un tādējādi ar 15 gūtajiem vārtiem ierindojoties otrajā vietā turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

RTU futbolistiem sezona vēl nav beigusies, jo svētdien, 22. septembrī  plkst. 13 RTU stadionā (Daugavgrīvas ielā 56a, Rīgā) RTU futbolisti aizvadīs Rīgas kausa izcīņas pusfinālspēli pret FK «Rita/Leona». Fināls paredzēts 28. vai 29. septembrī.

RTU Informācijas centrs

18. septembris, 2013 plkst. 12:02