11. aprīlis, 2016
.
.
.

«Mogo-RTU/Rockets» florbolisti aizvadītās nedēļas nogalē jau otro gadu pēc kārtas kļuvuši par Latvijas florbola virslīgas vicečempioniem, aizraujošā fināla cīņā piekāpjoties saviem pretiniekiem no Lielvārdes.

Sestdien, 9. aprīlī, «Mogo-RTU/Rockets» aizvadīja pēdējo šīs sezonas playoff spēli, kurā spēcīgāki tomēr izrādījās viņu pretinieki «Lielvārde», kas uzvarēja mačā ar rezultātu 7:3, čempiona titulu iegūstot otro reizi kluba pastāvēšanas vēsturē. «Arēnā Rīga» notikušo spēli skatījās vairāk nekā 4000 apmeklētāju, kuriem komandas ar savu sniegumu nelika vilties, jo sacensība bija spraiga – pārsvaru spēlē lielvārdieši ieguva tikai pēdējās trešdaļas otrajā pusē.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā perioda 12. minūtē, kad Lielvārdes komandas spēlējošais treneris Atis Blinds izgājienā viens pret vienu pārspēja RTU vienības vārtos esošo dvīņubrāli Andi Blindu. Taču jau pēc neilga mirkļa «Mogo-RTU/Rockets» uzbrucējs Edžus Bunka izlīdzināja rezultātu.

Neskatoties uz Lielvārdes iespēju izpildīt sekmīgu soda metienu, finālmača otrajā trešdaļā rezultāts mainījās tikai vienu reizi, kad spēles 30. minūtē ar precīzu metienu vārtus guva lielvārdietis Toms Akmeņlauks.

Pēdējās trešdaļas sākumā Mikus Valpēters no «Lielvārde» izvirzīja savu komandu vēl vairāk vadībā, taču trešā perioda 47. minūtē «Mogo-RTU/Rockets» spēlētājs Aivis Hammers samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet tikai 17 sekundes vēlāk vārtus guva viņa brālis Edijs Hammers, panākot neizšķirtu 3:3. Tiesa, nepagāja ne minūte, kad lielvārdiešus atkal vadībā izvirzīja Pēteris Freimanis, kurš nepilnas desmit minūtes vēlāk guva vēl vienus bezatbildes vārtus, liekot RTU komandai pieprasīt 30 sekunžu pārtraukumu un mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Tas diemžēl neattaisnojās, jo Lielvārdes komandas sportisti vārtsarga neesamību izmantoja savā labā – vispirms bumbiņu tukšos vārtos raidīja A. Blinds, bet pēc tam arī Kārlis Vitkovskis.