23. septembris, 2012
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolisti – komanda «RTU/Inspecta» – svētdien, 23. septembrī, aizvadīja savu jaunās sezonas pirmo Latvijas Florbola čempionāta vīriešu virslīgas spēli, kurā ar 9:3  pieveica Liepājas «Kuršus». Trīs vārtus uzvarētāju labā guva bijušais liepājnieks, TMF students Edžus Bunka.

23.09. 2012.{RTUSOCICONS}

Spēles sākums veiksmīgāks padevās «Kuršiem», kas pirmā perioda vidū izvirzījās vadībā ar 2:0, bet pirmajā pārtraukumā devās ar minimālu pārsvaru – 2:1. «RTU/Inspecta» vadību pārņēma tikai otrā perioda izskaņā, kad viesu vārtsargu pārspēja Atis Blinds. Pēdējā trešdaļā laukumā pilnībā dominēja RTU florbolisti, kuri pamatīgi nomētāja «Kuršu» vārtsargu, gūstot vēl piecus vārtus, kamēr pretinieki palika tukšā – 9:3. Par labāko spēlētāju «RTU/Inspecta» sastāvā tika atzīts E. Bunka, kurš izcēlās ar trim vārtu guvumiem.

«RTU/Inspecta»spēlējošais treneris Atis Blinds atzina, ka spēles sākums viņa komandaineesot izdevies īsti labs – tas bijis tāds kā miegains un reizē nervozs. Tomēr ar katru minūti komanda, kuras sastāvs, ja salīdzina ar pagājušo sezonu, ir ievērojami pamainījies, spēlējusi labāk, raisot cerības, ka arī sezonas turpinājumā viss būs kārtībā. A.Blinds uzteica pretiniekus, kuri šodien cīnījušies godam, sagādājot rīdziniekiem zināmas galvassāpes.