RTU futbolisti aizvadīs izšķirošās spēles Latvijas Pludmales futbola čempionātā

25. jūlijs, 2014

Šajā nedēļas nogalē, 26. un 27. jūlijā, Ķīpsalas pludmalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pludmales futbolisti aizvadīs izšķirošās spēles Latvijas Pludmales futbola čempionātā. Ar iekrātiem 11 punktiem sešās spēlēs RTU futbolisti atrodas trešajā vietā turnīra tabulā. Laipni lūdzam atbalstīt mūsu futbolistus!

Sestdien, 26. jūlijā, plkst. 11.30 RTU futbolisti tiksies ar otrajā vietā esošo komandu «Dinamo Lat» (12 punkti sešās spēlēs), savukārt plkst. 15.30 paredzēta spēle pret turnīra līderiem – komandu «Kreiss», kuri izcīnījuši 14 punktus sešās spēlēs.

Svētdien, plkst. 13.30 mūsu futbolistiem paredzēts mačs ar komandu «VBFK», kura ar iegūtiem sešiem punktiem tikpat spēlēs atrodas piektajā vietā turnīra tabulā. Savukārt turnīru RTU futbolisti noslēgs plkst. 16.30 ar spēli pret komandu «Jaunais Dinamietis», kuri atrodas ceturtajā vietā ar iegūtiem 8 punktiem sešās spēlēs.

Komandas sastāvs, spēļu rezultāti un turnīra tabula atrodas Futbola turnīru asociācijas (FTA) mājaslapā.

RTU Komunikācijas nodaļa

25. jūlijs, 2014 plkst. 15:06