RTU futbolisti cīnīsies par zeltu Latvijas Pludmales futbola čempionātā

5. augusts, 2014

Šīs nedēļas nogalē no 8. līdz 10. augustam Dzintaru pludmalē, Jūrmalā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pludmales futbolisti aizvadīs fināla spēles par zelta medaļām Latvijas Pludmales futbola čempionātā. Lai iegūtu zeltu turnīrā, nepieciešams uzvarēt divās spēlēs. Aicinam atbalstīt RTU futbolistus!

Piektdien, 8. augustā, plkst. 20 Dzintaru pludmalē, Jūrmalā, Konkordijas ielas galā,  norisināsies RTU komandas pirmā fināla spēle pret komandu «Kress».

Bet sestdien, 9. augustā, plkst. 13 notiks RTU pludmales futbolistu un «Kress» otrā fināla spēle. Savukārt nepieciešamības gadījumā trešā fināla spēle notiks svētdien, 10. augustā plkst. 12.

RTU futbolisti regulāro turnīru noslēdza 2. vietā ar 20 iekrātiem punktiem 10 spēlēs.

Komandas sastāvs, spēļu rezultāti un turnīra tabula atrodas Futbola turnīru asociācijas (FTA) mājaslapā.

RTU Komunikācijas nodaļa

5. augusts, 2014 plkst. 9:52