RTU futbolisti finālā par… dalību UEFA sacensībās

25. oktobris, 2013

Svētdien, 27. oktobrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolisti, volejbolisti un telpu futbolisti aizvadīs spēles regulārajos čempionātos – laipni lūdzam! Velkot ar pirkstu RTU piedāvājumā sporta līdzjutējiem, tas apstājās pie futbola mača, kas prasa atkāpi – RTU FC Latvijas 2. līgas futbola čempionāta finālā. Ap šo spēli spieto ne tikai stāsts par kausu un medaļām, bet arī – futbola pasaulē viena no pazīstamākajām abreviatūrām – UEFA…

Plkst. 14 Olaines pilsētas stadionā, Zeiferta ielā 4, notiks Latvijas 2. līgas čempionāta fināls starp RTU FC komandu un JFK «Saldus». Šīs spēles nozīme un ieguvumi pozitīva rezultāta iznākumā komentārus neprasa – kauss, medaļas, ceļazīme dalībai Latvijas 1. līgas futbola čempionātā un… biļeti uz 2014./2015. gadā notiekošajām un Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) organizētajām «Regions Cup» sacensībām, kurās piedalās Eiropas labākās amatieru komandas.

Spēles tiešraidei teksta režīmā varēs sekot līdzi arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) mājaslapā. RTU FC komandas pieteikums pieejams šeit.

Ceļā uz finālu RTU FC futbolisti 2. posma apakšgrupas turnīrā pārspēja FK «Olaine» un FK «Kalupe», savukārt JFK «Saldus» uzvarēja Balvu Sporta centru un atzina FK «Smiltene/BJSS» pārākumu, tomēr, pateicoties labākajai gūto uz ielaisto vārtu attiecībai, iekļuva sacensību finālā.

Plkst. 13 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (OSC), Rīgā, Grostonas ielā 6b, RTU futbolisti aizvadīs Latvijas Telpu futbola čempionāta spēli pret «New Project» komandu. Savukārt plkst. 17 turpat, OSC, «RTU/Inspecta» aizvadīs kārtējo Latvijas Florbola čempionāta spēli pret FK «Bauska».

Plkst. 13 Ventspils 6. vidusskolā (Ventspilī, Sarkanmuižas dambī 1) RTU SK aizvadīs Latvijas Nacionālās līgas spēli volejbolā pret VK «Ventspils».

RTU Informācijas centrs

25. oktobris, 2013 plkst. 12:47