RTU futbolisti izcīna 3. vietu Latvijas pludmales futbola čempionātā

1. augusts, 2013

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pludmales futbola komanda ar lielisku uzvaru sēriju noslēdza Latvijas pludmales futbola čempionāta sezonu, izcīnot trešo vietu.

Pirms pēdējām četrām spēlēm RTU atpalika par trīs punktiem no VBFK komandas, kas tobrīd atradās trešajā vietā. Principiāli svarīgajā spēlē pret VBFK mūsu komanda neatstāja sāncenšiem nekādu cerību – 4:1.

Iepriekšējā dienā pārliecinoši tika pieveikta komanda «Raita» ar rezultātu 5:0, kā arī «Skonto» ar 3:2. Šīs uzvaras iedvesmoja komandas spēlētājus svarīgākajai nākamās dienas spēlei pret VBFK.
Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija kapteinis, RTU Būvniecības fakultātes (BF) maģistrantūras students Andrejs Ivanovs, gūstot 16 vārtus. Kopējā rezultatīvāko spēlētāju sarakstā viņš ierindojās ceturtajā vietā.

Jāatzīmē, ka A. Ivanovs un E. Muižnieks bija iekļauti arī Latvijas izlases komandā, kas piedalījās starptautiskajā pludmales futbola turnīrā «Jaunais vilnis», izcīnot pirmo vietu.

Šajā sezonā komandai vēl ir ieplānota piedalīšanās Latvijas Kausa finālā, kas notiks 10. un 11. augustā Kaunatā, kā arī Jūrmalas pilsētas domes kausa izcīņas sacensībās.

Iepriekšējā gada Latvijas pludmales futbola Kausa izcīņā, RTU komanda tikai finālspēles pēcspēles sitienu sērijā zaudēja Ventspils futbolistiem.

RTU Informācijas centrs

1. augusts, 2013 plkst. 14:43