RTU gatavojas dalībai izstādē «Skola 2011»

30. janvāris, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes darbinieki un studenti aktīvi gatavojas dalībai 17. starptautiskajā izglītības izstādē «Skola 2011», kas no 3. līdz 6. martam norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

28.01.2011.

Lai mudinātu topošos studentus izvēlēties RTU piedāvātās studiju iespējas, RTU struktūrvienības, līdzīgi kā iepriekšējos gados, prezentēsstudiju programmas vienotā RTU izstādes stendā, kas šogad aizņems 108 kvadrātmetrus. Stendā strādās aptuveni 30 RTU studenti.

Šobrīd mākslinieku un tehniķu komanda strādā pie RTU stenda noformējuma, tiek gatavoti vairāki informatīvi izglītojoši un arī izklaidējoši pasākumi izstādes apmeklētājiem, stāsta RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta projektu vadītāja Evita Serjogina.

Katru gadu izstāde «Skola» tūkstošiem jauniešu no visas Latvijas palīdz izvēlēties, ar kādu nozari saistīt savu nākotni un kurā mācību iestādē tuvākajos gados studēt. Četrās izstādes dienās arī šogad vienkopus varēs iegūt plašu informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām.

Izstādē «Skola 2011» būs pārstāvētas arī citas Latvijas augstākās izglītības iestādes: Daugavpils Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Banku augstskola, Latvijas Nacionālā aizsardzībasakadēmija, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Rēzeknes augstskola, Rīgas Ekonomikas augstskola, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola, Rīgas Aeronavigācijas institūts, RSEBAA, Biznesa augstskola «Turība», sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola «Attīstība», Sociālo tehnoloģiju augstskola, Transporta un sakaru institūts, Rīgas Juridiskā augstskola, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija,Ventspils Augstskola, Vidzemes Augstskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija, Ekonomikas un kultūras augstskola.

Tie, kas vēlas studēt ārzemēs, izstādē varēs iegūt arī konsultācijas par izglītības iespējām ārvalstīs, ziņo izstādes rīkotāji.

Sākot no 1. februāra, izstādes mājaslapā katru nedēļu līdz izstādei norisināsies konkurss un katru nedēļu tiks noteikti pieci pareizo atbilžu autori, kas izstādi «Skola» varēs apmeklēt bez maksas.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks 14. starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde «Baltijas Grāmatu svētki 2011».

Izstādi «Skola 2011» rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība «BT 1» sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

RTU Informācijas centrs

30. janvāris, 2011 plkst. 19:06