RTU Goda doktors profesors K. G. Hofs dāvina augstskolai savas grāmatas

17. februāris, 2011

Trešdien, 9. februārī, RTU norisinājās RTU Goda doktora, Norvēģijas Dabaszinātņu universitātes profesora Kjella Gunnara Hofa grāmatas «Biznesa ekonomika» 2. izdevuma latviešu valodā atvēršanas svētki. Grāmatā ietverta teorija un analizēti Latvijas un Norvēģijas ekonomiskās vides jaunākie dati, kā arī ietverta jaunākā informācija par Latvijas likumdošanas izmaiņām.

Skatīt galeriju

biznesa_ekonomika_prezentacija.jpgIzdevums tapis, sadarbojoties Jāņa Rozes apgādam un RTU mācībspēkiem,un ir lieliska grāmata ne tikai ekonomikas studentiem, bet arī biznesa profesionāļiem.

Grāmatas «Biznesa ekonomika» 2. izdevums latviešu valodā iznāk vienā laikā ar 7. izdevumu Norvēģijā, kas liecina par autora kompetenci un ieguldījumu biznesa ekonomikas izglītības attīstībā.

Ar patiesu godu un pateicību RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Starptautisko programmu nodaļa ir saņēmusi 100 «Biznesa ekonomika» grāmatas.

17. februāris, 2011 plkst. 21:10