RTU Informācijas diena Arēnā Rīga

24. novembris, 2010

Decembra pirmajā ceturtdienā, 2. decembrī Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) kopā ar AS «Dinamo Rīga» un Arēna Rīga aicināja vidusskolēnus uz sportiski, azartisku Informācijas dienu «RTU – tiešs trāpījums mērķī!». Interesentiem bija iespēja iegūt informāciju par studiju iespējām RTU, kā arī apmeklēt Rīgas «Dinamo» jauniešu komandas HK «Rīga» un Maskavas «Spartak» jauniešu komandas MHK «Spartak» spēli Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) čempionātā par ļoti draudzīgu cenu.

02.12.2010.  Skatīt galeriju

arena_riga2.jpeg

Informācijas dienas laikā jauniešiem bija iespēja atraktīvā veidā iepazīties ar RTU studiju programmām, studentu dzīvi, iespējām pavadīt brīvo laiku universitātē, kā arī bija iespēja tikties ar tagadējiem RTU studentiem, lai atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem varētu iegūtnepastarpināti – no pirmavota. Arēnā Rīga darbojās visu astoņu RTU fakultāšu informācijas stendi.

RTU Informācijas dienas apmeklētāji kopā ar RTU Sporta kluba pārstāvjiemvarēja iesaistīties galda tenisa, novusa, šaha un dambretes spēlēs, sportiskās izklaidēs ar florbola un minifutbola spēļu elementiem, kā arīpiedalīties foto orientēšanās sacensībās Arēnā Rīga.

Pēc tam skolēni un studenti turpat, Arēnā Rīga, tika aicināti kopīgi apmeklēt MHL regulārā čempionāta spēli starp HK «Rīga» un MHK «Spartak» komandām. Uzrādot RTU studentu apliecību, studentiem ieeja bezmaksas. Skolēniem biļetes cena – 50 santīmi.

Vakarā Arēnā Rīga notiek Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēle starp Rīgas «Dinamo» un Novokuzņeckas «Metallurg» komandām.

Vairāk informācijas par RTU Informācijas dienu, kā arī KHL un MHL spēlēm iespējams iegūt internetā – www.rtu.lv, www.rtusp.lv, www.arenariga.com, www.dinamoriga.eu.

RTU Informācijas centrs

24. novembris, 2010 plkst. 13:25