RTU IT studentiem pasniegtas stipendijas

30. septembris, 2009

Trešdien, 30. septembrī, Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) tika pasniegtas stipendijas desmit informācijas tehnoloģiju (IT) pirmo kursu studentiem, tostarp trim Rīgas tehniskās universitātes (RTU) studentiem.

30.09.2009.

Stipendijas jau otro gadu pēc kārtas piešķīra uzņēmums «DPA»sadarbībā ar Latvijas Izglītības fondu un IZM konkursa «Tev ir iespējabūt Pirmajam! Studē datorzinības – Informācijas tehnoloģijas!»uzvarētājiem.

Stipendijas, katru 1000 latu apmērā, saņēma RTU Daugavpils filiālesDatorsistēmu studiju programmas 1. kursa students Andrejs Bajovs, RTUDatorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes pirmā kursastudenti Vadims Pikarevskis un Artjoms Petrovs.

Viens no galvenajiem kritērijiem, vērtējot pieteikumusstipendiju konkursam, bija katra pretendenta motivācija un pamatojums,kādēļ topošais students vēlas studēt informācijas tehnoloģiju zinātnes,kā arī attiecīgā pretendenta sekmes un ārpusskolas intereses unsasniegumi.

RTU Informācijas centrs

30. septembris, 2009 plkst. 17:49