RTU izcīna 2. vietu Baltijas tehnisko universitāšu sporta spēlēs

6. jūnijs, 2016

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ieguvusi 2. vietu 50. Baltijas tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēles, kas no 3. līdz 5. jūnijam norisinājās Palangā, Lietuvā.

Baltijas tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēlēs piedalījās RTU, Kauņas Tehniskā universitāte (KTU) un Tallinas Tehniskā universitāte (TTU), kuru sportisti sacentās basketbolā, volejbolā, tenisā, galda tenisā, badmintonā, šahā un makšķerēšanā.

RTU sportistu rezultāti pa disciplīnām:

• RTU tenisisti Andris Krūmiņš, Sanita Vīlistere un Vitālijs Vostroiglovs sporta spēlēs ieguva 1. vietu, pārspējot KTU un TTU.
  • RTU šaha komandu šahā pārstāvēja Egons Lavendelis, Ēriks Priednieks, Ēriks Mieriņš un Laura Rogule. Aizraujošās un azartiskās cīņās pie šaha galdiņiem RTU komanda izcīnīja 1. vietu.
  • RTU basketbolisti Uldis Lencis, Dainis Bertāns, Zigurds Bajārs, Māris Umbraško, Didzis Avišāns, Egīls Pāns, Edgars Dargis izcīnīja 2. vietu, uzvarot TTU un piekāpjoties KTU basketbolistiem.
  • RTU volejbolisti Marijans Valpēteris, Maksims Žuks, Pēteris Circāns, Guntars Reika, Roberts Silamednis, Gints Gaiķēns, Irēna Jansone, Baiba Liepa, Anita Gulbe, Zanda Bautre, Laila Baltcere, Sigita Kaupāne-Purīte, Solveiga Teclofa spraigās spēlēs pret kaimiņvalstu kolēģiem izcīnīja godpilno 2. vietu, uzvarot TTU un piekāpjoties KTU.
  • Galda tenisisti Boriss Čapurins, Sanita Vīlistere, Aleksandrs Maskaļonoks, uzvarot TTU un piekāpjoties KTU, izcīnīja 2. vietu.
  • Makšķerēšanas disciplīnā Agris Znotiņš, Armands Pļavnieks, Pēteris Orlovskis un Aija Orlovska ieguva 2. vietu, pārspējot TTU un piekāpjoties KTU.
  • Badmintonā Renārs Reklaitis un Sanita Vīlistere ieguva 3. vietu, piekāpjoties saviem sāncenšiem no KTU un TTU izcīnot trešo vietu.

50. Baltijas tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēļu kopvērtējumā, pateicoties iegūtajiem 17 punktiem, RTU komanda izcīnīja 2. vietu. Zelta godalgas ar 19 punktiem – KTU, bet trešā vieta ar 12 izcīnītiem punktiem – TTU.

50. Baltijas tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēļu fotogalerija un kopvērtējuma tabula.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

Raksta pielikumi