RTU izcīna uzvaru 46. Baltijas tehnisko universitāšu sporta spēlēs

4. jūnijs, 2012

Pagājušās nedēļas nogaļē, no 1. līdz 3. jūnijam, Tallinā 46. reizi norisinājās – Baltijas Tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēles. Sacensības starp Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), Kauņas Tehniskās universitātes (KTU) un Tallinas Tehniskās universitātes (TTU) mācībspēki un darbinieki cīnījās sekojošās disciplīnās: basketbolā, volejbolā, tenisā, galda tenisā, šahā un makšķerēšanā.

Basketbolisti(juniori – Uldis Lencis, Dainis Dauksts, Māris Umbraško, Vasīlijs Naumovs, Andris Liepiņš, Ainārs Rozītis), pārspējot TTU (50:47) un piekāpjoties KTU (61:55) spēlētājiem izcīnīja otro vietu.

RTU volejbola komandas (Maksims Žuks, Vjačeslavs Valujevs, Marians Valpēteris, Gvido Kampāns, Zigmunds Buliņš, Edgars Vaivods, Ingūna Maļinovska,  Aija Brante, Anita Gulbe, Lolita Aleksejenko, Ilvija Zariņa, Jana Hūna un Jolanta Davidoviča) sacensību laikā rādīja īstu piemēru, kā darbs komandā vainagojas panākumiem. Volejbolisti pēc spraigām spēlēm ar kaimiņvalstu kolēģiem izcīnīja godpilno 1. vietu, atstājot TTU (3:1) 2. vietā,  KTU (3:2) 3. vietā. Savukārt RTU sieviešu komanda ierindojās 1. vietā, uzvarot KTU (2:0) – 2. vieta – un TTU (2:0)– 3. vieta.

Galda tenisisti (Sanita Vīlistere, Boriss Čapūrins, Jānis Lesničenoks), uzvarot KTU (4:1) un piekāpjoties TTU (3:4) izcīnīja otro vietu.

Tenisā RTU komanda (Elza Blome, Andris Krūmiņš un Aivars Linkēvičs) izcīnīja uzvaras pret KTU (2:1) un TTU (2:1).

RTU komandu šahā šogad pārstāvēja: (Egons Lavendelis, Ēriks Priednieks, Vera Suržikova un Anatolijs Ļevčenkovs). Cīņas pie šaha galdiņiem bija aizraujošas un azartiskas: RTU komanda par puspunktu pārspēja KTU; par 2,5 punktiem – TTU.

Makšķerēšanā (Agris Znotiņš, Armands Pļavnieks, Pēteris Orlovskisun Aija Orlovska) izcēlās ar īpaši lielu lomu (līdakas un asari), atstājot KTU un TTU dalītā 2.–3.vietā.

Kopvērtējumā RTU komanda ar 19 punktiem izcīnīja uzvaru, 2. vietāar 14,5 punktiem atstājot mājiniekus – TTU, 3. – viesus no KTU ar 13,5 punktiem.

Apsveicam RTU kolektīvu ar godam nopelnīto 1. vietu 46. Baltijas Tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēlēs, kā arī pateicamies visiem sportistiem par uzvarām, skaistajām spēlēm un izturību!

RTU Sporta klubs

4. jūnijs, 2012 plkst. 7:53