RTU karsējkomanda uzvar «RīgaTV24» šovā «Karsēju čempionāts»

13. jūlijs, 2015

Trešdien, 8. jūlijā, «RīgaTV24» šova «Karsēju čempionāts» finālā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsējkomanda pārspēja BK «Barons/LDz» karsējmeitenes, balvā iegūstot jaunus tērpus no sporta apģērbu sievietēm un meitenēm ražotāja «Tilly».

Fotogalerija.

Finālā komandas izpildīja četrus uzdevumus – publikas iesildīšana, solo uznāciens, erudīcija un triku elementi. Kopsummā RTU karsējkomanda ieguva 90 punktu, savukārt BK «Barons/LDz» karsējmeitenes – 86. Atgādinām, ka šova ceturtdaļfinālā RTU karsējkomanda uzvarēja Latvijas Universitātes karsējmeitenes, pusfinālā – BK «Jūrmala» karsējmeitenes.

RTU karsējkomandas jauno tērpu dizainu izstrādās RTU Komunikācijas un mārketinga departamenta Mārketinga projektu nodaļa.

RTU Komunikācijas nodaļa

13. jūlijs, 2015 plkst. 12:33