RTU kļūst par 45. Baltijas tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēļu uzvarētāju

31. maijs, 2011
.
.
.

No 27. līdz 29. maijam RTU Sporta un atpūtas bāzē «Ronīši» norisinājās 45. Baltijas tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēles, kur RTU kopvērtējumā ar 20 punktiem izcīnīja 1. vietu, Kauņas Tehniskā universitāte ar 17 punktiem ierindojās 2. vietā, savukārt Tallinas Tehniskā universitāte ar 10 punktiem 3. vietā.

Sacensības starp RTU, KTU un TTU notiek jau 45. reizi. Augstskolu mācībspēki un darbinieki sacenšas basketbolā, volejbolā, tenisā, galda tenisā, šahā un makšķerēšanā.

Basketbolu spēlē gan seniori, gan juniori, šogad RTU senioru komanda (Egīls Pāns, Dainis Dauksts, Elmārs Daniševskis, Andris Cālītis, Ivars Krūmiņš, Aivars Hauks)  izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties KTU. Juniori (Uldis Lencis, Mārtiņš Zvilna, Sandris Ručevskis, Armands Alksnis, MārisUmbraško) uzvarēja KTU un izcīnīja 1. vietu.

Volejbolā vīriešu komanda (Maksims Žuks, Aleksandrs Klokovs, Aleksejs Klokovs, Vjačeslavs Valujevs, Raimonds Dimants un Ingus Marenis) izcīnīja 1. vietu, sieviešu komanda (Ingūna Maļinovska, Līga Meldere, Ilona Kārkliņa, Velta Bože, Jolanta Davidoviča, Maija Vīgante) ierindojās 2. vietā, zaudējot KTU.

RTU palika nepārspēti šahā (Katrīna Šķiņķe, Egons Lavendelis, Ēriks Priednieks) un makšķerēšanā (Aija Orlovska, Agris Znotiņš, Armands Pļavnieks, Pēteris Orlovskis), izcīnot 1.vietas.

Savukārt tenisā (Jānis Zvilna, Elza Blome) mūsējie piekāpās KTU un izcīnīja 2. vietu.

Galda tenisā (Sanita Vīlistere, Boriss Čapurins, Antons Kutjuns), piekāpjoties TTU ierindojās, 2. vietā.

RTU Sporta klubs saka paldies visiem mācībspēkiem un darbiniekiem par izcīnīto uzvaru un tiesnešiem par darbu!