RTU kļuvusi par pirmo Īslandes augstskolas sadarbības partneri Latvijā

8. oktobris, 2009

2009. gada 8. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes rektors akadēmiķis Ivars Knēts un Īslandes Atjaunojamo enerģijas resursu augstskolas starptautisko sakaru direktors Arnbjörn Olafsson parakstījuši sadarbības līgumu par abu augstākās izglītības iestāžu sadarbību.

08.10.2009.
 Skatīt galeriju

res-rtu_liiguma_parakstiishana.jpg

Parakstot sadarbības līgumu ar Īslandes Atjaunojamo enerģijas resursuaugstskolu, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) kļuvusi par pirmoĪslandes augstskolas sadarbības partneri Latvijā.

Līgums paredz izveidot apmaiņas programmas, sadarboties pētījumu jomā u.c.
Kā līguma parakstīšanas brīdī pastāstīja Atjaunojamo enerģijas resursuaugstskolas starptautisko sakaru direktors Arnbjörn Olafsson, Īslandesaugstskola jau sadarbojas ar Lietuvas Enerģētikas institūtu, KauņasTehnoloģiju universitāti Lietuvā un Tallinas Tehnisko universitātiIgaunijā. Rektoram akadēmiķim Ivaram Knētam parakstot sadarbībaslīgumu, RTU kļuvusi par pirmo Īslandes augstskolas sadarbības partneriLatvijā.

Atjaunojamo enerģijas resursu augstskola ir privāta augstskola, kasdibināta 2006. gadā. Augstskolas sadarbības partneru vidū ir virknepasaules labāko universitāšu.

RTU Informācijas centrs

8. oktobris, 2009 plkst. 10:24