RTU komanda veiksmīgi startējusi Rīgas «Nordea» maratonā

23. maijs, 2011

22. maijā Rīgā norisinājās viens no gada spilgtākajiem sporta notikumiem – Rīgas «Nordea» maratons, kam bija reģistrējušies vairāk nekā 16 200 dalībnieku, tostarp arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportiskāko vīru komanda «Skrien kā vējš!», administrācijas komanda, kā arī RTU studentu – tehnisko galvu – komanda.

Skatīt galeriju

nordea_maratons_500px.jpgSpītējot pusdienlaika tveicei, RTU komandas kopumā uzrādīja ļoti labus rezultātus. Turklāt vairāk par noskrietajām minūtēm maratona dalībniekus iepriecināja iespēja kopā ar kolēģiem piedalīties tik iedvesmojošā un sirsnīgā pasākumā.

Saskaņā ar maratona mājas lapā pieejamajiem rezultātiem, sportiskāko vīru komandā ātrākais bija Rīgas Biznesa skolas direktors Jānis Grēviņš,kurš piecu kilometru distanci pieveica 26 minūtēs un 23,7 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās RTU kanclers Ingars Eriņš ar rezultātu 30 minūtes un 40,5 sekundes. Kanclers ir apmierināts ar savu rezultātu, taču nākamgad nolēmis skriet garāku distanci. «Piecu kilometru distancē piedalījās ļoti daudz cilvēku, tāpēc bija brīži, kad veidojās sastrēgumiun nebija iespējams paskriet. Skrienot vienam pašam, tādā pašā laikā var noskriet pat astoņus un deviņus kilometrus,» saka I. Eriņš. Tomēr viņš pauž prieku par piedalīšanos un iespēju skriet kopā ar kolēģiem.

Labāko trijnieku sportiskāko vīru komandā noslēdza zinātņu prorektoravietnieks Tālis Juhna ar rezultātu 32 minūtes un 28,8 sekundes.

Ceturtajā vietā ar rezultātu 36 minūtes un 11,1 sekunde ierindojās studiju daļas vadītāja pienākumu izpildītājs Uģis Citskovskis. «Šodien kājas jūt un skrienot drusku sāpēja celis, bet kopumā viss bija ļoti labi. Pēc šī skrējiena sapratu, ka nākamgad noteikti jāpiedalās 10 kilometru distancē,» apņēmies U. Citskovskis.

Piektā vieta sportiskāko vīru komandā Inženierekonomikas un vadības fakultātes starptautisko programmu nodaļas vadītājam Modrim Ozoliņam. Viņa rezultāts – 40 minūtes un 21,5 sekundes. «Jūtos ļoti labi un priecājos, ka sasniedzu šādu rezultātu. Biju domājis, ka esmu pavisam zaudējis sportisko formu, taču mans rezultāts mani apmierina,» atzīst M.Ozoliņš un atklāj, ka nākamgad, lai sasniegtu vēl labāku rezultātu, noteikti pirms skrējiena sagatavosies.

Sestajā vietā tikai ar dažu sekunžu starpību finišā ieskrēja Stratēģiskās attīstības departamenta direktors Mareks Zeltiņš. Viņa rezultāts – 40 minūtes un 38 sekundes.

RTU Informācijas centrs

23. maijs, 2011 plkst. 14:09