RTU koris «Vivere» aicina uz Ziemassvētku koncertprogrammu «Gabriela vēsts»

28. novembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) jauktais koris «Vivere» aicina uz Ziemassvētku koncertiem «Gabriela vēsts», kas notiek Latvijas dievnamos.

Otrajā adventē, 4. decembrī, plkst. 10 koris uzstāsies Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kur piedalīsies arī ērģelniece Edīte Alpa.

Savukārt 17. decembrī plkst. 18, kā arī 18. decembrī plkst. 15 koncertprogrammu baudīt varēs Bruknas muižas Svētku zālē. Papildu muzikālajam piedzīvojumam apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs – veidot māla priekšmetus, zīmēt, cept piparkūkas un citādi radoši izpausties. Koncertā 18. decembrī plkst. 15 piedalīsies arī komponists Toms Juhņēvičs, ar kuru korim izveidojusies sadarbība labdarības fonda «RH3» koncertos.

Svētku programmā iekļauti dažāda rakstura, valodu un noskaņas skaņdarbi. «Adventes laikā cilvēks meklē kaut ko ārpus ierastā un ikdienišķā. Tāpēc mūsu programma veidota tā, lai saklausītu skaistumu gan caur atzītu kormūzikas komponistu, kā Alfrēda Šnitkes (Alfred Schnittke) un Ērika Vitakra (Eric Whitacre) garīgi piesātināto mūziku, gan arī caur popmūzikas spektru,» saka diriģente Sintija Šmite.

Kora «Vivere» mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Gints Ceplenieks.

Koncerti ir bez maksas, aicinot ziedot dievnamiem.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

28. novembris, 2016 plkst. 11:45