RTU Leonardo da Vinči ekspozīcija pirmoreiz piedalīsies Muzeju naktī

9. maijs, 2011

Pēc RTU Studentu parlamenta iniciatīvas sestdien, 14. maijā, RTU ekspozīcija «Leonardo Ģēnijs», Rīgā, Kaļķu ielā 1 (pagrabstāvā), pirmoreiz piedalīsies Muzeju naktī. No plkst. 18 līdz plkst. 23 muzeja apmeklētājiem tiks piedāvāta zinātniski tehniska programma, kas atbilst šā gada Muzeju nakts devīzei «Kaimiņi».

RTU ekspozīcija «Leonardo Ģēnijs» apmeklētājiem Muzeju naktī tiks piedāvāta iespēja būvēt Baltijas jūras kuģīšus kopā ar Red Bull, krāsot Baltijas valstu karti un nosūtīt šifrētu ziņojumu draugiem. Apmeklētāji arī tiks aicināti iepazīties ar izstādi «Leonardo Ģēnijs», kur aplūkojami pēc Leonardo da Vinči zīmējumiem un manuskriptiem darinātu ierīču un mašīnu modeļi. Apmeklētājiem tiks piedāvāts arī noskatīties filmu par RTU zinātnieku izgudrojumiem.

Muzeju nakts ir starptautisks pasākums, kas Latvijā norisināsies jau septīto reizi. Muzeju nakts laikā muzejus var apmeklēt līdz pat rīta gaismai bez maksas.

Šogad Muzeju nakts devīze ir «Kaimiņi» – tāpēc muzeji aicinās ieklausīties kaimiņu valodā, cenšoties izprast viņu vērtības, gaumi un sadzīves īpatnības, vēstures gaitā piedzīvotās uzvaras un sakāves.

RTU Informācijas centrs

9. maijs, 2011 plkst. 17:07