RTU mācībspēku, darbinieku un absolventu rudens sporta spēlēs kopvērtējumā uzvar BF

23. septembris, 2012

22. septembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta un atpūtas bāzē «Ronīši» norisinājās RTU mācībspēku, darbinieku un absolventu rudens sporta diena. Tajā piedalījās astoņas RTU struktūrvienību komandas: BF, DITF, EEF, ETF, TMF, IT departaments, Rektorāts un Studentu parlaments.

Skatīt galeriju

darbinieku_sporta_speles-2012_312.jpgVisas dienas garumā norisinājās sacensības deviņās pamatdisciplīnās (kapteiņu sacensības, soda metieni, strītbols, volejbols, šahs, novuss, galda teniss, šaušana un tautas bumba) un arī piecos papilduzdevumos («Trāpi mērķī», «Dārts uz zemes», «Riņķu spēle», «Sudoku izaicinājums» un šautriņu mešana).

Pēc svinīgās sporta dienas atklāšanas struktūrvienību vadītājiem tika dota iespēja aizstāvēt savas komandas labo vārdu «Kapteiņu sacensībās». Sacensību rezultāti: TMF – 8. vieta; DITF – 7.; EEF – 6.; BF – 5.; ETF –4.; Rektorāts – 3.; IT departaments – 2 un Studentu parlaments – 1. vieta.

Sacensības turpinājās soda metienu disciplīnā. Rezultāti: Studentu parlaments – 8. vieta; DITF – 7.; ETF – 6.; TMF – 5.; EEF – 4.;BF –3.; IT departaments – 2.; Rektorāts – 1 .vieta.

Ar katru nākamo disciplīnu konkurence komandu vidū pieauga, līderiem mainoties ik minūti. Sacensību rezultāti pārējās disciplīnās:

Strītbols: DITF – 7. vieta; Rektorāts – 6.; Studentu parlaments – 5.; EEF – 4.; IT departaments – 3.; BF – 2. vieta, TMF – 1. vieta.

Volejbols: DITF – 7. vieta; TMF – 6.; EEF – 5.; Rektorāts – 4.; Studentu parlaments – 3.; IT departaments – 2.; BF – 1. vieta.

Šahs: Studentu parlaments – 7. vieta, IT departaments – 6.; Rektorāts –5.; BF – 4.; EEF –3.; DITF – 2.; TMF – 1. vieta.

Novuss:Viktors Tengovatovs – 8. vieta, Ingars Steiks – 7. vieta, Oskars Ieviņš – 6. vieta, Aldis Balodis – 5. vieta, Tatjana Solovjova – 4. vieta, Maksims Alekseičevs – 3. vieta, Normunds Poļuks – 2. vieta, Aleksandrs Tiškunovs – 1. vieta.

Galda teniss:EEF – 8. vieta, IT departaments – 7.; Studentu parlaments – 6.; BF – 5.; DITF –4.; TMF – 3.; ETF – 2.; Rektorāts – 1. vieta.

Šaušana: DITF– 8. vieta, Rektorāts – 7.; Studentu parlaments – 6.; TMF – 5.; EEF – 4.; ETF –3.; IT departaments – 2.; BF – 1. vieta.

Tautas bumba: ETF –8. vieta, DITF – 7.; TMF – 6.; IT departaments – 5.; BF – 4.; EEF – 3.;Studentu parlaments – 2.; Rektorāts – 1. vieta.

Papilduzdevumi

«Sudokuizaicinājums»: Ilze Andersone (DITF) – 3. vieta; Andris Grāpēns (Studentu parlaments) – 2. vieta; Solvita Kārkliņa (Rektorāts) – 1. vieta.

Šautriņas: Dmitrijs Javorskis (DITF) – 3. vieta; Maksims Alekseičevs (DITF) – 2. vieta; Renārs Reklaitis (Rektorāts) – 1. vieta.

«Riņķa spēle»: Māris Eiduks (TMF) – 3. vieta; Arvīds Grabovskis (IT departaments) – 2. vieta; Pāvels Poršņevs ( BF) – 1. vieta.

«Trāpi mērķī»: Solvita Kārkliņa (Rektorāts) – 3. vieta; Gunārs Balodis (DITF) – 2. vieta; Aleksandrs Tiškunovs (BF) – 1. vieta.

«Dārtsuz zemes»: Ingars Steiks (EEF) – 3. vieta; Sergejs Kruglovs (BF) – 2. vieta; Arvīds Grabovskis (IT departaments) – 1. vieta.

Kopvērtējums papilduzdevumos: ETF – 8. vieta; TMF – 7.; Studentu parlaments – 6.; EEF – 5.; DITF – 4.; IT departaments – 3.; BF – 2.; Rektorāts – 1. vieta.

Kopvērtējums

ETF – 8. vieta (33 punkti); DITF – 7. vieta (42 punkti); Studentu parlaments – 6. vieta (45,5 punkti); TMF – 5. vieta (46,5 punkti); EEF – 4. vieta (48punkti); IT departaments – 3. vieta (57,5 punkti), Rektorāts – 2. vieta (66,5 punkti), BF – 1. vieta (69 punkti).

Apsveicam komandas ar lieliskajiem rezultātiem! Gaidīsim jūs jau pavisam drīz – pavasara sporta spēlēs!

RTU Sporta klubs

23. septembris, 2012 plkst. 20:49