RTU mācībspēku un darbinieku netradicionālās sporta spēles 2011

15. jūnijs, 2011

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta un atpūtas bāzē «Ronīši» norisinājās RTU mācībspēku un darbinieku netradicionālās sporta spēles.

Skatīt galeriju

netradicionalas_ss.jpgDalībnieki sacentās deviņos sporta veidos – orientēšanās, lielbumbu volejbols, lielbumbu futbols, soda metieni atmuguriski, telts celšana, mešana pa bundžām, netradicionālā stafete, balona pūšana, smilšu skulptūras.

Sacensības sākās ar dalībnieku parādi, bet noslēgumā komandas uzstājās ar netradicionāliem priekšnesumiem un interesantiem un pamācošiem stāstiem.

Sacensības sākās «Ronīšu» sporta laukumā, kur tika pārbaudīti lielākie pūtēji un precīzākie metēji atmuguriski. Pēc šiem diviem sporta veidiem komandas devās uz pludmali, kur norisinājās atlikušie septiņi sporta veidi. Dalībnieki šajos sporta veidos ne tikai izbaudīja veiklības un atjautības detaļas, bet arī skaisti sildošo saulīti.

Noslēdzoties sportiskajai dienai, tika noskaidroti arī visi uzvarētāji:

Orientēšanās: 3. vietā TMF, 2. vietā RTU SP, 1. vietā DITF (Gunārs Balodis, Ilze Andersone, Mārtiņš Birznieks).

Lielbumbu volejbols: 3. vietā «Saimnieciskie», 2. vietā DITF, 1. vietā EEF.

Lielbumbu futbols: 3. vietā IT dienests un DITF, 2. vietā «Saimnieciskie», 1. vietā BF.

Soda metienos atmuguriski: 3. vietā BF, 1. vietā Rektorāts un «Saimnieciskie».

Telts celšanā: 3. vietā EEF, 2. vietā IT Dienests, 1. vietā BF (Kaspars un Vadims).

Mešanā pa bundžām: 3. vietā EEF un DITF, 1. vietā «Saimnieciskie» (Jānis Ieviņš un Ingmārs Zālītis) un Rektorāts (Mārtiņš Briedis un Miķelis Ragainis).

Netradicionālajā stafetē: 3. vietā BF, 2. vietā IT dienēts, 1. vietā RTU SP.

Balonu pūšanā: 3. vietā RTU SP, 2. vietā IT Dienests, 1. vietā «Saimnieciskie» (Atis Putniņš un Jānis Ieviņš).

Smilšu skulptūru celšanā: 2. vietā «Saimnieciskie» un IT Dienests, 1. vietā TMF.

Kopvērtējumā vietu sadalījums bija tik blīvs, ka augstāku vietu atļāva iegūt tikai nieka 0,5 punkti:

9. vietā ar 22,5 punktiem – Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

8. vietā ar 30 punktiem – Rektorāts

7. vietā ar 40 punktiem – Transporta un mažīnzinību fakultāte

5.–6. vieta ar 48 punktiem – RTU SP un Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

4. vietā ar 51 punktiem – Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

3. vietā ar 51,5 punktiem – IT Dienests

2. vietā ar 52,5 punktiem – Būvniecības fakultāte

1. vietā ar 58,5 punktiem – «Saimnieciskie»

RTU Informācijas centrs

15. jūnijs, 2011 plkst. 9:02