RTU mācībspēkus aicina piedalīties pedagoģiskās kvalifikācijas pilnveides semināros

30. janvāris, 2013

Rūpējoties par mācībspēku pedagoģiskās kvalifikācijas pilnveides iespējām, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studiju departaments aicina piedalīties kādā no tuvākajā laikā plānotajiem metodiskajiem semināriem.

Ceturtdien, 21. februārī no plkst. 14.30 līdz 16.30 Kalnciema ielā 6–301. auditorijā (Inženierekonomikas un vadības fakultātes ēkā) organizējam prof. Anitas Lankas vadītu semināru «Studiju priekšmeta programmas izveides algoritms», kurā profesore dalīsies ar idejām par to, kā veidojams studiju priekšmeta apraksts, lai tajā atspoguļotos saikne starp studiju uzdevumiem un sagaidāmajiem rezultātiem, kā arī saikne starp studiju rezultātiem un plānotajām mācību vērtēšanas metodēm. Maksimālais iespējamais dalībnieku skaits: 30 akadēmiskā personāla pārstāvji.

Ceturtdien, 28. februārī no plkst. 14.30 līdz 16.00 Kalnciema ielā  6–223. auditorijā (Inženierekonomikas un vadības fakultātes ēkā) lielā pieprasījuma dēļ atkārtoti notiks Ingas Pāvulas seminārs «Metodes aktīvai studentu iesaistīšanai nodarbībās», kurā tiks izklāstītas idejas, kā iesaistīt studentus aktīvā mācīšanās/studēšanas procesā nodarbībās un lekcijās, izmantojot dažādas metodes, paņēmienus un aktivitātes, kas rosina jautāt, kritiski izvērtēt informāciju un sadarboties. Šis seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Iespējamo misiju.

Maksimālais iespējamais dalībnieku skaits: 60 akadēmiskā personāla pārstāvji.

Apmeklējot jebkuru no semināriem, Jūs saņemsiet RTU tālākizglītības sertifikātu par pedagoģiskās kvalifikācijas celšanu.

Lai pieteiktos dalībai kādam no šiem semināriem vai arī izvēlētos tēmu martā organizētajam semināram, lūgums aizpildīt ANKETU. Tā kā vietu skaits uz semināriem ir ierobežots, tad pēc elektroniskās pieteikšanās saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu.

Seminārus organizē RTU Karjeras centrs. Papildu informāciju varat saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu: .

RTU Karjeras centrs

30. janvāris, 2013 plkst. 14:58