RTU nedēļas nogales piedāvājums sportā: basketbols, futbols, florbols un volejbols

10. janvāris, 2014

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) arī šonedēļ piedāvā plašu sacensību klāstu ar RTU sporta komandu līdzdalību basketbolā, futbolā, florbolā un volejbolā. Laipni lūdzam!

Basketbols

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 20 «Latvenergo» sporta zālē, Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 12, Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē RTU tiksies ar BK «Salacgrīva». RTU basketbolisti iekrājuši 23 punktus līdzšinējās 13 spēlēs, kas viņus ierindo piektajā vietā regulārā čempionāta turnīra tabulā.

Futbols

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 21 Olimpiskajā Skonto hallē, Rīgā, E. Melngaiļa ielā 1a, «RTU FC» aizvadīs kārtējo Latvijas Amatieru futbola līgas (LAFL) ziemas turnīra spēli pret «Old City-Jaunība» komandu. Spēle tiks aizvadīta pēc formāta «8x8» jeb pa astoņiem spēlētājiem vienlaicīgi uz laukuma katrā komandā.

Savukārt sestdien, 11. janvārī, plkst. 13 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (OSC), Grostonas ielā 6b, mūsu futbolisti aizvadīs Latvijas Telpu futbola čempionāta spēli pret TFK «LSPA/Sportima». Ar iekrātiem 14 punktiem 10 spēlēs RTU futbolisti šobrīd atrodas piektajā vietā Latvijas Telpu futbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Florbols

Sestdien, 11. janvārī, Plkst. 20 OSC «RTU/Inspecta» aizvadīs Latvijas Florbola čempionāta spēli pret FBK «Ķekava». Savukārt svētdien, 12. janvārī, plkst. 19 OSC mūsu florbolisti aizvadīs nākamo maču pret «Ķekavas Bulldogs» komandu. Ar sakrātu 49 punktiem 19 spēlēs RTU florbolisti atrodas pirmajā vietā Latvijas Florbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Volejbols

Sestdien, 11. janvārī, plkst. 20 «Latvenergo» sporta zālē RTU komanda aizvadīs kārtējo Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēli pret VK «Cēsis». Savukārt plkst. 18 Daugavpils Olimpiskajā centrā, Stadiona ielā 1, «RTU/Robežsardze» volejbolisti aizvadīs kārtējo «Schenker» līgas spēli pret Daugavpils Universitātes komandu.

Svētdien, 12. janvārī, plkst. 18 Valles vidusskolas sporta hallē, Vecumnieku novada Valles pagastā, RTU volejbolisti aizvadīs nākamo Nacionālās volejbola līgas spēli pret SK «Vecumnieki».

RTU Informācijas centrs

10. janvāris, 2014 plkst. 16:05