RTU piedalās t/c «Domina» organizētajā Izglītības mēnesī

26. jūnijs, 2009

Trešdien, 1. jūlijā, t/c «Domina» sākās Izglītības mēnesis, kurā piedalās arī Rīgas Tehniskā universitāte (RTU): līdz 19. jūlijam t/c «Domina» telpās izvietots informatīvs RTU stends, kurā interesenti var iegūt informāciju par studiju iespējām RTU.

01.07.2009.

Stendā strādā RTU studenti, kas sniedz informāciju par RTU, tās piedāvātajām studiju programmām un fakultātēm, par iestāšanās noteikumiem, RTU studiju vidi un mācību procesu u. c.

Atklājot Izglītības mēnesi, trešdien, 1. jūlijā, t/c «Domina» (laukumā pie restorāna «Vairāk Saules») notika preses konference, kurā tika sniegts ieskats par 2009./2010. studiju gada galvenajām tendencēm un lielākajām problēmām. Atklāšanā viedokli par aktuālajiem jautājumiem augstākajā izglītībā un prognozēm pauda arī RTU rektors akadēmiķis Ivars Knēts.

Lai atvieglotu vidusskolas absolventu augstskolu izvēles procesu, Izglītības mēneša laikā t/c «Domina» galerijās izvietoti vairāk nekā 30 mācību iestāžu, arodskolu un augstskolu informatīvie stendi.

RTU Informācijas centrs

26. jūnijs, 2009 plkst. 14:47