RTU pirmā kursa studentus augustā aicina pieteikties pirmkursnieku nometnēm

24. jūlijs, 2013

Ikviens jaunais Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students aicināts pieteikties savas fakultātes pirmkursnieku nometnei. RTU pirmkursnieku nometnes ir leģendāra tradīcija. Šajās nometnēs topošie studenti var izmantot ekskluzīvu iespēju uzzināt vēl nezināmos jautājumus par studentu dzīvi, kā arī, iepazīstoties ar saviem topošajiem kursa biedriem jau pirms mācību sākuma, izbaudīt īstu RTU studenta garu.

Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) studentu pašpārvalde kopīgi ar Transporta un mašīnzinību fakultātes (TMF) studentu pašpārvaldi rīko nometni «Sper gaisā». Norises laiks: 16.–18. augusts. Vairāk informācijas: www.mehi.lv. Pieteikšanās nometnei – līdz 4. augustam!

Būvniecībasfakultātes (BF) pirmkursnieku nometne «Ieskrien studijās ‘13» norisināsies no 16.–18. augustam. Vairāk informācijas: www.bfsp.lv.

Inženierekonomikasun vadības fakultātes (IEVF) nometne pirmkursniekiem – «EKU zona» būs no 21.–22. augustam. Sekot līdzi aktuālākai informācijai var www.ievfsp.lv.

Datorzinātņu un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) pirmkursnieku nometne «Noraujies no ķēdes 2013» – 23.–25.augusts.Informāciju var atrast mājaslapā www.ditfi.lv.

Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) studenti kopīgi ar Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) studentiem aicina pirmkursniekus pieteikties nometnei «Ārpus uztveršanas zonas», kas norisināsies no 23.–25. augustam.

Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (APF) studenti pirmkursnieku nometni rīkos no 24.–25.augustam. Vairāk info varēs atrast RTU APF Studentu pašpārvaldes sociālo tīklu kontos: twitter–  @APF_SP un Facebook –  Rtu Apf SP vai sazinoties ar Kristu Beļaunieci – tālr.: 26182600.

Studentu pašpārvaldes mudina apdomātieslaikus un nenokavēt norādītos pieteikšanās termiņus. Visās nometnēs dalībnieku skaits ir ierobežots. Vairāk info RTU Studentu parlamenta mājaslapā.

RTU Studentu parlaments

24. jūlijs, 2013 plkst. 12:33