RTU sācies izlaidumu laiks

17. jūnijs, 2009

Skatīt galeriju

17.06.2009.

17. jūnijā ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) programmu  «Uzņēmējdarbība un vadīšana», «Cilvēku resursu vadīšana» un «Uzņēmējdarbības loģistika» izlaidumiem Rīgas Tehniskajā universitātē sākās izlaidumu laiks, kas ilgs līdz 7. jūlijam.

IEVF programmu absolventu izlaidumi notiek 17., 18., 19., 20. un 29. jūnijā un 1. jūlijā. Tostarp divās IEVF studiju programmās ieplānoti pirmie izlaidumi. 17. jūnijā – pirmais izlaidums IEVF realizētās maģistra akadēmisko studiju programmas «Uzņēmējdarbības finanses» vienpadsmit absolventiem. Programmas direktore profesore Natālija Lāce atzīst, ka izstrādāto maģistra darbu tēmas ir aktuālas un nozīmīgas mūsdienu biznesa attīstībai, un lepojas ar maģistrantu sasniegumiem.

18. jūnijā – pirmais IEVF bakalauru profesionālo studiju programmas «Nekustamā īpašuma pārvaldība» izlaidums, kura laikā RTU diplomus saņem 59 nekustamā īpašuma pārvaldnieki un pieci nekustamā īpašuma ekonomisti.

Paredzēts, ka 25. jūnijā notiks Arhitektūras un pilsētplānošanas maģistru izlaidums, 30. jūnijā – Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes izlaidumi, 1. jūlijā – Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes izlaidumi, 3. jūlijā – Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes un Būvniecības fakultātes izlaidumi, 6. jūlijā – Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes izlaidumi, 7. jūlijā – Transporta un mašīnzinību fakultātes izlaidumi.

Par precizējumiem izlaidumu sarakstā lūdzam ziņot pa tālruni: 67089455

RTU Informācijas centrs