RTU SAD uzvar RTU kausa izcīņā boulingā darbiniekiem un absolventiem

8. aprīlis, 2013

Svētdien, 7. aprīlī, SIA «Zelta boulinga centrs» telpās notika RTU kausa izcīņa boulingā darbiniekiem un absolventiem. Sacensībās piedalījās 18 RTU darbinieku un absolventu komandas.

Par 2013. gada labākajiem RTU boulinga spēlētājiem tika atzīti Rektorāta komandas dalībnieks Jānis Ieviņš (346 punkti) un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) komandas pārstāve Alla Anohina-Naumeca (317 punkti).

Kopvērtējumā komandu ieskaitē, iegūstot 1477 punktus, pirmo vietu izcīnīja Stratēģiskās attīstības departaments (SAD), otro vietu ar 1388 punktiem Kanclera dienests, bet trijnieku noslēdza DITF komanda, izcīnot 1377 punktus.

Boulinga individuālie rezultāti Boulinga individuālie rezultāti

Boulinga komandu kopvērtējums Boulinga komandu kopvērtējums

RTU Sporta klubs apsveic dalībniekus ar augstajiem rezultātiem un izsaka īpašu atzinību komandām, kuras bija parūpējušās par vienojošu komandas tēlu.

RTU Informācijas centrs

8. aprīlis, 2013 plkst. 10:32