RTU šahisti triumfē Latvijas komandu čempionātā

11. jūnijs, 2012

«Svētdien, 10. jūnijā, noslēdzās Latvijas komandu čempionāts šahā – augstākajā līgā zelta medalas izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) šahisti, par vienu punktu apsteidzot Rēzeknes un Rīgas Šaha skolas apvienoto komandu,» atsaucoties uz organizatoru informāciju, vēsta portāls delfi.lv.

RTU šahisti izcīnīja uzvaras astoņos no deviņiem čempionāta mačiem, vienu maču noslēdzot neizšķirti. Komandas sastāvā spēlēja četri Latvijasizlases dalībnieki — Aleksejs Širovs, Normunds Miezis, Laura Rogule un Katrīna Šķiņķe. Sudraba medaļu ieguvēju sastāvā spēlēja izlases dalībnieki Arturs Neikšāns, Ilmārs Starostīts un Ilze Bērziņa, bet bronzas medaļnieku, «EST Chess team» komandas, sastāvā — Vitālijs Samoļins.

Labāko individuālo rezultātu pie pirmā galdiņa uzrādīja lielmeistars Jevgēņijs Svešņikovs, kurš septiņās partijās izcīnīja sešus punktus. Pieotrā galdiņa ar 6,5 punktiem astoņās parijās labākais bija lielmeistarsIlmārs Starostīts.

11. jūnijs, 2012 plkst. 10:40