RTU Senāta priekšsēdētāja: atrašanos Latvijā uztversim nevis kā slogu, bet kā laimi!

17. novembris, 2010

Sveicot Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) saimi Latvijas Republikas proklamēšanas 92. gadadienā, RTU Senāta priekšēdētāja profesore Māra Jure vēlēja: «Mēs esam palikuši šeit, zem mūsu debesīm – kur baltākie bērzi un zilākie ezeri, kur visskaistākās meitenes un brašākie vīri. Tāpēc domāju, ka mums vajadzētu ticēt – mēs katrs esam savā pareizajā vietā, un atrašanos šeit uztvert, nevis kā slogu, bet kā laimi. Lai mūsu Latvijai skaista dzimšanas diena!»

17.11.2010.  Skatīt galeriju

latvijai-92_0008.jpgŠāds vēlējums izskanēja Latvijas Republikas proklamēšanas 92. gadadienai veltītajā RTU Senāta svinīgajā sēdē, kas RTU notika 17. novembrī.

RTU Senāta priekšsēdētājas apsveikumam pievienojās arī RTU rektors akadēmiķis Ivars Knēts, vēlot visiem kopā risināt un pārvarēt tās problēmas, kas Latvijā aktuālas pašlaik: «Tikai tad, kad mēs plecu pie pleca iesim uz priekšu, veidosies jauna, skaista Latvija – ne tikai mums, bet arī mūsu bērniem. Dievs, svētī Latviju!»

RTU Senāta svinīgās sēdes laikā tika pasniegti zinātņu doktora diplomi, RTU Atzinības raksti un RTU Pateicības raksti. Norisinājās arī Studentu parlamenta rīkotā projekta «Gada mācībspēks» noslēgums, kad studenti apbalvoja labākos katras fakultātes mācībspēkus.

Kā atzina RTU Studentu parlamenta Studiju nodaļas vadītāja Gunita Kuļikovska,  tieši izcilu mācībspēku dēļ universitāte veidojas tāda, kādā gribas iegriezties katru dienu: «Jūs esat pierādījuši sevi kā profesionāļus un tajā pašā laikā esat arī studentu draugi. Mēs novēlam turpināt darbu, turpināt attīstību, turpināt veidot Latvijas nākotni. RTU mācībspēku godināšana ir tikpat svarīga kā Latvijas proklamēšanas gadadiena, jo ne tikai šī, bet arī nākamā latviešu paaudze noteikti leposies ar jums. Paldies!»

RTU Informācijas centrs

17. novembris, 2010 plkst. 18:47