RTU sieviešu koris «Delta» aicina uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu «Mazu brīdi pirms…»

11. decembris, 2015

Koncertā «Delta» mākslinieciskās vadītājas, diriģentes Intas Eizenbergas-Cērmanes un diriģentes Aijas Bogdanes vadībā atskaņos gan ārzemju komponistu aranžijas populārām Ziemassvētku dziesmām, gan latviešu komponistu ziemas tematikai veltītus skaņdarbus, tostarp Raimonda Paula un Jāņa Lūsēna darbus. Kormeistare – Elīza Hvane, koncertmeistare – Māra Bilzone.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu koris «Delta» un kora draugi aicina uz sirsnīgu Ziemassvētku ieskaņas koncertu «Mazu brīdi pirms…». Koncerts notiks 16. decembrī plkst. 19 Rīgā, Anglikāņu baznīcā, Anglikāņu ielā 2. Ieejas maksa – 3 EUR.

Koncertā dziesmas Ziemassvētku noskaņās atskaņos arī Mārupes mūzikas skolas 1.–2. klases koris diriģentes Aijas Bogdanes vadībā, Mārupes mūzikas skolas 3.–8. klases  meiteņu koris «Skaņa» diriģentes Ingas Graumanes vadībā, koncertorganizācijas «Ave Sol» jauktais koris «Sonante» diriģentes I. Graumanes vadībā, kormeistare – Aija Bogdane, koncertmeistare – Madara Kalniņa.

Solistes: Kitija Šarlote Meldere, Aleksa Gaile-Arbuzova, Elza Alma Graumane, Patrīcija Vecvagare.

11. decembris, 2015 plkst. 10:11