RTU Sporta kluba vadītāja Sanita Vīlistere triumfē raketlona čempionātā

12. decembris, 2016
RTU Sporta kluba vadītāja Sanita Vīlistere kopā ar vīriešu elites grupas uzvarētāju Artūru Zaicevu (no kreisās), amatieru kategorijas uzvarētāju Igoru Maksimenko un kategorijas senioriem 45+ uzvarētāju Gunāru Dzelmi

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta kluba vadītāja Sanita Vīlistere sestdien, 10. decembrī, tenisa klubā «Enri» notikušajā 7. Latvijas raketlona čempionātā atkārtoti kļuva par valsts čempioni sieviešu elites grupā, atkārtojot 2011. gada augsto rezultātu.

Sacensības notika trīs kategorijās, proti, vīriešu un sieviešu elites grupās, kā arī vīriešu amatieru kategorijā. Sieviešu elites grupā 2. vietu izcīnīja Anete Zābere, savukārt bronza tika Viktorijai Ratačovai. Vīriešu elites grupā spēcīgākais izrādījās Artūrs Zaicevs, aiz sevis atstājot Uldi Dzirkali un Aleksandru Pāvulānu. Savukārt amatieru kategorijā pārliecinošu uzvaru izpelnījās Baltkrievijas sportists Igors Maksimenko, aiz sevis atstājot Rolandu Gruzīti un Ilgvaru Uzulu. Papildkategorijā senioriem 45+ uzvaru izpelnījās Gunārs Dzelme, savukārt junioriem U-18 – Uga Puikevics –, kurš cīņā par gada nomināciju pārspēja Artūru Dzirkali.

Raketlons ir sporta veids, kurā pretinieki tiekas četros rakešu sporta veidos, proti, galda tenisā, skvošā, badmintonā un tenisā. Raketlona mačā ir četri seti – katrs savā rakešu sporta veidā. Katru setu spēlē līdz 21 punktam līdzīgi kā galda tenisā, bet spēles uzvarētājs ir nevis tas, kurš uzvar vairāk setu, bet gan tas, kurš kopsummā iegūst vairāk punktu.

Latvijas 2016. gada raketlona čempionātu organizēja Latvijas Raketlona federācija.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

12. decembris, 2016 plkst. 11:30