RTU sporta komandu piedāvājums nedēļas nogalei

24. janvāris, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes(RTU) sporta komandas aizvadīs izaicinājumiem pilnu nedēļas nogali basketbolā,futbolā un volejbolā. Nāc un atbalsti savējos!

Futbols

Piektdien, 24. janvārī, plkst. 19.30 Olimpiskajā Skonto hallē, Rīgā, E. Melngalvja ielā 1a, «RTU FC» aizvadīs kārtējo LatvijasAmatieru futbola līgas ziemas turnīra spēli pret «FC Caramba Riga».

Savukārt sestdien, 25. janvārī,plkst. 12.45 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b, LatvijasTelpu futbola čempionāta RTU futbolisti mērosies spēkiem ar FK «Raba». Ar13 spēlēs iekrātiem 14 punktiem RTU futbolisti šobrīd atrodas piektajā vietāLatvijas Telpu futbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Basketbols

Piektdien, 24. janvārī, plkst. 20,Rūjienā, izbraukuma spēlē RTU tiksies ar SK «Rūjiena». RTU basketbolistiiekrājuši 26 punktus līdzšinējās 15 spēlēs, kas viņus ierindo sestajā vietāregulārā čempionāta turnīra tabulā.

Volejbols

Svētdien, 26. janvārī, plkst. 13«Latvenergo» sporta zālē, Rīga, Pulkveža Brieža ielā 12, RTU komandaaizvadīs kārtējo Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēli pret Burtniekunovada komandu. Savukārt plkst. 17 Igaunijas pilsētā Pērnavā «Schenker» līgas spēlē«RTU/Robežsardze» mērosies spēkiem ar VK «Parnu».

RTU informācijas centrs

24. janvāris, 2014 plkst. 13:07